تاثیر معلم خصوصی تیزهوشان در قبولی چقدر است؟ 

تاثیر معلم خصوصی تیزهوشان در قبولی چقدر است؟ 

معلم خصوصی تیزهوشان فردی است که دانش و علم تدریس دروس تیزهوشان را دارد و می تواند به دانش آموزان کمک کند تا با آگاهی کافی به سراغ آزمون تیزهوشان بروند. آزمون تیزهوشان جزو سخت ترین آزمون های دوران تحصیلی دانش آموزان است اما اگر دانش آموزان تلاش خود را افزایش دهند و با بهترین معلم خصوصی همکاری نمایند، می توانند در آزمون تیزهوشان موفق شوند.

مجموعه بازی هوشان یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید از طریق آن با بهترین معلمان خصوصی تیزهوشان مشورت کنید و در صورت نیاز برای شرکت در آزمون تیزهوشان از کمک های آن ها استفاده کنید. این مجموعه تنها با بهترین معلمان خصوصی اقدام به همکاری نموده است که هر یک سابقه درخشانی در این حوزه دارند. بنابراین می توانید از طریق بازی هوشان به موفقیت چشمگیری در طول دوران تحصیلی خود دست یابید.

اگر قصد شرکت در آزمون تیزهوشان و شناخت بهترین معلم خصوصی تیزهوشان را دارید، بهتر است که در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا بتوانید با آگاهی کافی و کسب اطلاعات بیشتر، بهترین اقدامات را انجام دهید.

تدریس خصوصی تیزهوشان چه کمکی به قبولی می کند؟ 

تدریس خصوصی تیزهوشان توسط مجموعه هایی برتر همچون بازی هوشان موجب شده تا دیگر افراد نگرانی از بابت قبولی در آزمون ها نداشته باشند. در گذشته استرس و نگرانی دانش آموزان برای شرکت در این آزمون ها بسیار بالا بود و درصد قبولی هم پایین بود اما امروزه با وجود معلمانی خبره و حرفه ای این مشکل رفع شده است.

بنابراین اگر جزو دانش آموزانی هستید که می خواهید با شرکت در آزمون تیزهوشان، رتبه بسیار عالی را دریافت نمایید، بهتر است که حتما در دوره های تدریس خصوصی تیزهوشان شرکت نمایید. تدریس خصوصی تیزهوشان پکیج کاملی است که هم به صورت حضوری و هم آنلاین قابل ارائه است.

تدریس خصوصی تیزهوشان

چرا در مدارس تیزهوشان درس بخوانیم؟

یکی از مهم ترین دلایل که موجب شده دانش آموزان و حتی اولیای آن ها علاقه بیشتری به تحصیل دانش آموز در این مدارس داشته باشند، این است که کیفیت این مدارس از هر نظر بیشتر است یعنی اگر بخواهیم به تدریس معلمان این مدارس اشاره کنیم باید آگاه باشید که تدریس توسط معلمانی صورت می گیرد که دانش و علم بالایی دارند و می توانند با توجه به بهترین روش ها برای تدریس، اقدام به تدریس دروس مختلف نمایند. همچنین ناگفته نماند که امکانات این مدارس بسیار بالاتر از مدارس عادی است.

با قبولی در آزمون تیزهوشان و ثبت نام در مدارس تیزهوشان، دانش آموزان می توانند سطح دانش و آگاهی خود را افزایش دهند و به مرور زمان خود را برای شرکت در آزمون هایی همچون کنکور آماده خواهند کرد.

چرا در مدارس تیزهوشان درس بخوانیم؟

نکاتی راجع به آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان با هدف تشخیص استعداد های برتر کشور و بررسی سطح علمی دانش آموزان برگزار می شود و تنها در صورت کسب نمره قبولی و موفقیت در این آزمون، می توان برای ثبت نام در مدارس استعداد درخشان اقدام نمود. 

توجه نمایید که آزمون تیزهوشان جزو سخت ترین آزمون ها است اما اگر دانش آموزان به کمک بهترین معلم خصوصی تیزهوشان اقدام به یادگیری بیشتر و تست زنی کنند، دیگر این آزمون برای‌شان سخت و دشوار نخواهد بود.

اهمیت درس ریاضی در آزمون تیزهوشان

در صورت بالا بودن تراز درس ریاضی در آزمون تیزهوشان می توان تضمین قبولی را تا درصد بالایی تخمین زد؛ بنابراین دانش آموزان باید تلاش کنند تا دانش خود را نسبت به تمامی مباحث ریاضی افزایش دهند و سعی کنند که با بهترین معلم خصوصی تیزهوشان اقدام به همکاری نمایند تا بتوانند نسبت به تمامی مباحث ریاضی اطلاعات بسیاری خوبی کسب نمایند.

شایان ذکر است که سوالات ریاضی تیزهوشان اصلا مشابه کتاب های عادی که در مدارس تدریس می شود نیست و باید دانش آموزان از کتاب های کمک درسی استفاده نمایند. برای انتخاب بهترین کتاب ها بهتر است که از معلم خصوصی تیزهوشان کمک بگیرید تا وی شما را راهنمایی کند.

اهمیت درس ریاضی در آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان پنجم ابتدایی

معلم خصوصی تیزهوشان موجب می شود تا دانش آموزان با پایه های چهارم، پنجم و ششم بهتر و بیشتر آشنا شوند و چیزی فراتر از کتب درسی یاد خواهند گرفت. تمرین و تکرار و تلاش مضاعف دانش آموزان بهترین راه برای موفقیت در آزمون پیش رو است.

دانش آموزانی که در پایه پنجم ابتدایی هستند با آزمون هایی که در قالب سوالات چهارگزینه ای است آشنا نیستند که معلم خصوصی تیزهوشان، علاوه بر تدریس خصوصی ریاضی، به آن ها روش تست زنی و مدیریت زمان برای شرکت در این آزمون ها را به خوبی آموزش می دهد.

آزمون تیزهوشان ششم

همکاری با معلم خصوصی تیزهوشان ششم راهی آسان برای شرکت در آزمون تیزهوشان و راه یافتن به مدارس برتر است؛ زیرا تدریس به واسطه بهترین معلم خصوصی تیزهوشان موجب می شود تا دانش آموزان هم با روش هایی فراتر از روش های کتاب برای حل مسائل آشنا می شوند و هم با روش تست زنی مواجه خواهند شد که می توانند با قبولی در این آزمون به رشد بسیار خوبی دست یابند.

مطالبی که در دوره تدریس تیزهوشان ششم ارائه می شود را در هیچ کتبی یاد نخواهید گرفت؛ زیرا معلمانی برتر اقدام به تدریس تیزهوشان می کنند که هر کدام تجربه و مهارت بالایی در این حوزه دارند به همین خاطر می توانید با شرکت در این دوره ها به جایگاه بسیار ممتازی دست یابید.

آزمون تیزهوشان هشتم

تدریس به واسطه معلم خصوصی تیزهوشان هشتم به منظور رفع اشکال و آماده سازی دانش آموزان برای شرکت در آزمون تیزهوشان صورت می گیرد که این آزمون سطح بالایی دارد و دانش آموزان باید تلاش کنند تا با یادگیری مطالب فراتر از کتب درسی خود با خیالی آسوده به سراغ این آزمون ها بروند.

دوره تدریس تیزهوشان هشتم در مجموعه بازی هوشان توسط معلمانی خبره، مجرب و با دانش بالا برگزار می شود تا تمامی دانش آموزان با هر توانایی و سطح علمی که دارند، بتوانند با خیالی آسوده در این آزمون ها شرکت کنند. هزینه مناسب تدریس تیزهوشان هشتم جزو مزیت های این مجموعه است.

آزمون تیزهوشان نهم 

تدریس تیزهوشان نهم آخرین مرحله ای است که اگر در این دوره بتوانید شرکت کنید، هم در آزمون تیزهوشان رتبه خوبی را کسب خواهید کرد و وارد مدارس معتبری خواهید شد و هم دوره متوسطه دوم را به خوبی پشت سر خواهید گذاشت و دیگر خیال‌تان از بابت قبولی در کنکور نیز آسوده خواهد بود.

بنابراین توصیه ما به تمامی دانش آموزان پایه نهم این است که حتما در هر شرایطی که هستند، در دوره تدریس تیزهوشان نهم شرکت نمایند تا بتوانند با موفقیت در این دوره ها، هم در مدارس معتبر و عالی رتبه اقدام به تحصیل نمایند و هم مسیر پیش روی افراد برای شرکت در آزمون پایانی که کنکور می باشد هموارتر می شود.

تعداد جلسات تدریس تیزهوشان برای قبولی 100 درصدی در آزمون 

تعداد جلسات تدریس تیزهوشان با توجه به توافق دانش آموز و معلم تعیین می شود به همین خاطر نمی توان به تعداد جلسات خاصی اشاره نمود. بنابراین توصیه ما به تمامی متقاضیان تدریس تیزهوشان این است که در ابتدا از طریق شماره هایی که در اختیار دارند اقدام نمایند تا از تعداد جلسات تدریس خصوصی تیزهوشان آگاه شوند و سپس اقدامات نهایی را انجام دهند.

جلسات تدریس تیزهوشان

مزایای شرکت در کلاس خصوصی تیزهوشان 

 • عدم نیاز به تجهیزات سیستمی خاصی
 • فراهم بودن فضایی برای گفتگو
 • تسلط کامل معلم بر روی مباحث
 • مرور ریاضیات پایه
 • هماهنگی مطالب با سطح توانایی دانش آموز
 • آموزش و تمرین مهارت تست زنی
 • برگزاری آزمون های تستی
 • تمرین نمونه سوالات امتحانی
 • رفع اشکالات دانش آموز
 • برگزاری کلاس ها به صورت جلسه ای
 • ارزیابی دقیق از پیشرفت دانش‌ آموز
 • آشنایی دانش آموز با منابع مهم برای یادگیری اصولی
 • عدم نیاز به صرف هزینه اضافی برای منابع دیگر
مزایای شرکت در کلاس خصوصی تیزهوشان 

هزینه تدریس تیزهوشان در بازی هوشان 

هزینه تدریس ریاضی تیزهوشان با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. به طور مثال هزینه تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان به شکل حضوری با روش آنلاین متفاوت است. بنابراین برای اینکه بتوانید از هزینه تدریس خصوصی تیزهوشان آگاه شوید باید در ابتدا بهترین معلم خصوصی تیزهوشان را انتخاب نمایید تا در نهایت بتوانید از تمامی هزینه ها آگاه شوید.

جمع بندی

پیشتر راجع به آزمون تیزهوشان و اهمیت قبولی در این آزمون ها خواندید و حالا می دانید که به کمک بهترین معلم خصوصی تیزهوشان هم می توانید دانش و آگاهی خود را افزایش دهید و با روش های تست زنی آشنا خواهید شد و هم می توانید با اعتماد به نفس بیشتری در این آزمون ها شرکت نمایید.

بنابراین اگر تمایل به شرکت در این آزمون را دارید بهتر است که از طریق مجموعه بازی هوشان اقدام نمایید تا بهترین معلمان خصوصی تیزهوشان به شما برای شرکت در آزمون کمک کنند.

دیدگاه‌ها ۰