بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد + شرایط و هزینه

بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد + شرایط و هزینه

شناخت بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد موجب می شود تا بدون اینکه نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی برای جستجو و انتخاب بهترین معلم باشد، بتوانید مستقیما با بهترین معلم خصوصی ریاضی ارتباط بگیرید. شاید در ابتدا با یک سرچ کوتاه و مختصر متوجه شوید که تعداد دبیران و مدرسان ریاضی بسیار است اما می توان با کمی هوشمندی و جستجو بهترین معلمان را برگزید.

توجه نمایید که بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد به شما کمک می کند تا هم درس را به خوبی یاد بگیرید و در امتحانات موفق شوید و هم می توانید با پایه ای قوی وارد مراحل بعدی شوید. توجه نمایید که ریاضی جزو دروس اصلی است که اگر بتوانید در این درس موفق شوید، می توان گفت تا انتهای مسیر تا حدودی کارتان آسان تر است.

بنابراین اگر قصد انتخاب بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد را دارید بهتر است که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا بتوانید با کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایید.

بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد کیست؟

زمانی که افراد قصد انتخاب بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد را دارند، متوجه می شوند که با یک جستجو با صدها معلم مواجه خواهند شد که انتخاب بهترین آن ممکن است تا حدودی دشوار باشد. اما توجه نمایید که اگر در انتخاب خود با توجه و دقت بالایی اقدام کنید، می توانید شاهد بهترین ها باشید.

بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد به شما کمک می کند تا به صورت کاملا اصولی درس ریاضی را یاد بگیرید و سپس می توانید در امتحانات خود موفق شوید. همچنین ناگفته نماند که یافتن یک معلم خصوصی خوب و مجرب، موجب می شود تا علاقه شما به این درس به میزان قابل توجهی افزایش یابد و بی شک ریاضی به زمره درس های شیرین زندگی‌تان پیوند خواهد خورد. 

مهدیه حیدری، بهترین دبیر ریاضی مشهد 

مهدیه حیدری، بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد است که به واسطه سابقه درخشانی که در این حوزه کسب نموده است، به عنوان بهترین دبیر با افزایش تقاضا برای تدریس خصوصی همراه است. خانم حیدری هم یک مدیر خبره و هم یک معلم مجرب است که می توانید از طریق ایشان شاهد بهترین ها در طول دوران تحصیلی خود باشید.

مهدیه حیدری مدیر مجموعه بازی هوشان، پژوهشگر و بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد است. ایشان به واسطه تیم مجرب خود موجب شده اند تا مجموعه بازی هوشان به یکی از بهترین مراجع برای تدریس خصوصی تبدیل شود. بنابراین شما هم می توانید از طریق این مجموعه بهترین دبیر ریاضی در مشهد را انتخاب نمایید.

مهدیه حیدری، بهترین دبیر ریاضی مشهد 

برای اینکه با مهدیه حیدری، به عنوان بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد آشنا شوید، ما در ادامه شما را با ویژگی های ممتاز ایشان و راه های ارتباطی با وی آشنا می کنیم.

نام دبیر مهدیه حیدری
تحصیلاتکارشناسی ریاضی کاربردی
روش تدریسحضوری (مشهد) و آنلاین (سراسر کشور)
سطح دوره هامقدماتی تا پیشرفته
سوابق تدریسریاضی ابتدایی، ریاضی متوسطه اول و ریاضیات متوسطه دوم تا کنکور
هزینه تدریس خصوصی ریاضیاز 250 تا 400 هزار تومان
شماره تماس09158090248 
پیج اینستاگرام(bazihooshan@) 
آدرس مجموعه برای مراجعه حضوریمشهد – میدان کوثر

روش تدریس مهدیه حیدری به عنوان بهترین معلم خصوصی ریاضی مشهد

مهدیه حیدری به عنوان بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد اقدام به برگزاری دوره آموزش حضوری و آنلاین می کند تا تمامی دانش آموزان بتوانند از سراسر کشور در دوره های آموزشی ایشان شرکت نمایند. 

دوره هایی که به صورت آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می شود، موجب شده تا تمامی دانش آموزان بتوانند در این دوره ها با خیالی آسوده شرکت نمایند. توجه نمایید که این دوره از مقدماتی تا پیشرفته برای تمامی مقاطع تحصیلی است.

سوابق تدریس مهدیه حیدری، بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد

ذکر این نکته ضروری است که مهدیه حیدری به عنوان بهترین دبیر ریاضی مشهد، اقدام به برگزاری دوره ها از ابتدایی تا کنکور می کنند. بنابراین فرقی نمی کند که در چه پایه ای هستید و می توانید جهت شرکت در کلاس های ایشان همین حالا اقدام نمایید.

سوابق تدریس مهدیه حیدری، بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در مشهد توسط مهدیه حیدری

مهدیه حیدری اقدام به تدریس خصوصی ریاضی با مناسب ترین قیمت ها می کنند تا تمامی دانش آموزان بدون هیچ گونه نگرانی بتوانند با خیالی آسوده در این دوره های آموزشی شرکت نمایند. اما اگر می خواهید از هزینه های دوره های آموزشی ایشان آگاه شوید، ما در ادامه لیستی از قیمت های تدریس خصوصی ریاضی در مشهد را آورده ایم.

پایه تحصیلیقیمت
ریاضیات پایه اول ابتدایی250 هزارتومان
ریاضیات پایه دوم ابتدایی250 هزارتومان
ریاضیات پایه سوم ابتدایی250 هزارتومان
ریاضیات پایه چهارم ابتدایی250 هزارتومان
ریاضیات پایه پنجم ابتدایی250 هزارتومان
ریاضیات پایه ششم ابتدایی250 هزارتومان
ریاضیات پایه هفتم متوسطه اول350 هزارتومان
ریاضیات پایه هشتم متوسطه اول350 هزارتومان
ریاضیات پایه نهم متوسطه اول350 هزارتومان
ریاضیات پایه دهم (ریاضی و تجربی)400 هزارتومان
ریاضیات پایه دهم انسانی400 هزارتومان
ریاضی دهم فنی حرفه ای400 هزارتومان
ریاضی یازدهم تجربی400 هزارتومان
ریاضیات یازدهم فنی حرفه ای400 هزارتومان
ریاضیات گسسته پایه دوازدهم ریاضی400 هزارتومان
ریاضیات پایه دوازدهم تجربی400 هزارتومان
ریاضیات پایه دوازدهم انسانی400 هزارتومان
ریاضیات پایه دوازدهم فنی حرفه ای400 هزارتومان

اهمیت انتخاب بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد

با پیدا کردن معلم خصوصی خوب برای تدریس ریاضی می توانید شاهد تغییرات زیر در کودک خود باشید:

  • ایجاد تاثیر مثبت در روند تحصیلی دانش آموز
  • پیدا شدن نقاط ضعف دانش آموز و رفع آن
  • تدریس حرفه ای با متدهای جدید
  • تدریس با توجه به توانایی دانش آموز
  • موفقیت در امتحانات
  • برقراری ارتباط موثر میان معلم و دانش آموز
  • کاهش استرس و نگرانی دانش آموز نسبت به امتحانات ریاضی
  • افزایش اعتماد به نفس
اهمیت انتخاب بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد

ویژگی های بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد

برای اینکه بتوانید بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد را انتخاب نمایید باید به برخی ویژگی ها توجه کافی را داشته باشید که ما در ادامه به معرفی برخی از مهم ترین ویژگی ها پرداخته ایم.

تسلط کافی بر مباحث ریاضی

برای انتخاب بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد، باید به این نکته توجه نمایید که دبیر منتخب باید تسلط کافی بر روی مباحث داشته باشد تا بتواند به خوبی اقدام به ارائه دروس نماید. هرچقدر که تسلط معلم بر روی مباحث بیشتر باشد، دانش آموزان نیز زودتر می توانند مباحث جدید را یاد بگیرند.

ارزیابی مداوم دانش آموز

نکته دیگری که باید به آن توجه نمایید، ارزیابی مداوم دانش آموز توسط معلم است یعنی معلم باید در طول تدریس خصوصی ریاضی، مدام دانش آموز را ارزیابی کند تا متوجه شود که شاگرد درس را به خوبی یاد گرفته است یا خیر نیاز به تمرین و تکرار بیشتری است.

فن بیان خوب، ویژگی بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد

معلمی که فن بیان خوبی داشته باشد، به خوبی می تواند درس های جدید را در ذهن دانش آموز حک کند. در واقع یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد این است که وی فن بیان خوبی در ارائه مطالب داشته باشد تا تمامی دانش آموزان از این فن بیان رضایت کافی را داشته باشند.

فن بیان خوب، ویژگی بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد

حمایت از دانش آموز و پشتیبانی او

حمایت از دانش آموز و پشتیبانی او از دیگر موارد با اهمیت است. در واقع معلم باید خود را موظف و متعهد بداند و فقط به این نباید فکر کند که با یک تدریس حرفه ای حجت را بر دانش آموز خود تمام کرده است بلکه بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد باید آگاه باشد که دانش آموز نیاز به حمایت و پشتیبانی دارد تا بتواند به خوبی این درس را بدون هیچ گونه نگرانی یاد بگیرد.

سخت گیری نسبی، ویژگی بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد

سخت گیری نسبی جزو مهم ترین ویژگی های بهترین معلم خصوصی ریاضی است یعنی معلم نباید همیشه سخت گیرانه برخورد کند بلکه باید بداند که در چه جاهایی باید سخت گیر باشد تا بتواند تسلط کافی بر روی دانش آموز داشته باشد.

راه ارتباطی با بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد 

پیشتر با بهترین معلم خصوصی ریاضی در مشهد و ویژگی های آن آشنا شدید اما حالا توصیه می کنیم که اگر می خواهید با بهترین دبیر ریاضی در مشهد ارتباط برقرار کنید، از طریق شماره هایی که در اختیارتان قرار داده ایم اقدام نمایید تا بهترین مشاوران و کارشناسان شما را برای انتخاب بهترین معلم خصوصی راهنمایی کنند. مشاوران به شما کمک می کنند تا بتوانید با برقراری ارتباط با بهترین معلم، اقدامات نهایی را انجام دهید.

دیدگاه‌ها ۰